15. srpna 00:09

Hana

Jídlo

Navigace

Odkazy

Bakaláři Microsoft Teams Školní program Plán akcí Harmonogram školního roku
Fénix - školní časopis
Ocenění SCIO

Partneři

Strakonický deník

Puzzle

3, 2, 1.

Návštěvnost

TOPlist

Nedávno jsme spustili nový web ZŠ Dukelská Strakonice. Zjistili jsme, že právě používáte prohlížeč Internet Explorer 6, pro který se nám to ale bohužel nepovedlo dokonale vyladit. Je tedy docela dost možné, že vám některé moderní prvky naší stránky nebudou fungovat. Byli bychom rádi, kdybyste přešel na novější verzi tohoto prohlížeče, abyste mohl náš nový web využít naplno. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vaši další návštěvu v již aktualizovaném prohlížeči.

ZŠ Dukelská Strakonice » Sportovní soutěže » Volejbal 2012/13

Zařazeno do kategorie Sportovní soutěže • aktualizováno 6. června 2013

Volejbal 2012/13

Volejbal 2012/13

Ve čtvrtek 18.4.2013 naše škola pořádala okresní kolo ve volejbalu dívek a chlapců. S našimi dvěma družstvy dívek přišly poměřit síly děvčata ze ZŠ F.L.Čelakovského, v kategorii chlapců byly také tři týmy: ZŠ Poděbradova, ZŠ F.L.Čelakovéského a naše družstvo utvořené z nejlépších hráčů 8. a 9. tříd. Družstvo děvčat bylo sestavené většinou z hráček volejbalového kroužku při naší škole. Všech šest týmů strávilo velmi příjemné dopoledne volejbalem. Hrálo se systémem každý s každým, zápasy byly vyrovnané a předvedená hra byla na velmi dobré úrovni. Už se těšíme na další volejbalová utkání. Všechna družstva obdržela diplomy a bonboniěry. Děkuji všem volejbalistům za krásný den s volejbalem. Fotogalerie. E. Křivancová

Výšledky:

Dívky: 1. místo ZŠ Dukelská "A", 2. místo ZŠ FLČ, 3. místo ZŠ Dukelská "B"

Chlapci: 1. místo ZŠ FLČ, 2. místo ZŠ Dukelská, 3. místo ZŠ Poděbradova

Levá část patičky ZŠ Dukelská, ul. Dukelská 166, Strakonice II 386 01 • 383 313 230 • posta@dukelska.strakonice.czRSSProhlášení o přístupnosti • Vytvořil Jan Veselý
Jídlo

Jídelníček

Na nejbližší dobu není naplánováno žádné jídlo!

Na nejbližší dobu není
naplánováno žádné jídlo!

Doln část
Návštěvní kniha

Návštěvní knihy

Vstup do oficiální návštěvní knihy »

Dodržujte prosím pravidla slušného chování!

Vstup do neoficiální návštěvní knihy »

Tuto knihu využijte, pokud se Váš příspěvek netýká školy (chcete si vyměnit zkušenosti s nějakou gamesou, chcete jen tak něco napsat, jestli to funguje... atd.).

E-mail

Pošta

Přihlásit se na školní e-mail

Schránka důvěry

Kvíz

Kvíz

Kvíz je momentálně uzavřen!

E-mail Kvíz Baltík Suplování Návštěvní kniha Stránky tříd