14. srpna 23:41

Alan

Jídlo

Navigace

Odkazy

Bakaláři Microsoft Teams Školní program Plán akcí Harmonogram školního roku
Fénix - školní časopis
Ocenění SCIO

Partneři

Strakonický deník

Puzzle

3, 2, 1.

Návštěvnost

TOPlist

Nedávno jsme spustili nový web ZŠ Dukelská Strakonice. Zjistili jsme, že právě používáte prohlížeč Internet Explorer 6, pro který se nám to ale bohužel nepovedlo dokonale vyladit. Je tedy docela dost možné, že vám některé moderní prvky naší stránky nebudou fungovat. Byli bychom rádi, kdybyste přešel na novější verzi tohoto prohlížeče, abyste mohl náš nový web využít naplno. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vaši další návštěvu v již aktualizovaném prohlížeči.

ZŠ Dukelská Strakonice » Sportovní soutěže » Basketbalistky uspěly i v kvalifikaci o republikový turnaj 2013

Zařazeno do kategorie Sportovní soutěže • aktualizováno 6. června 2013

Basketbalistky uspěly i v kvalifikaci o republikový turnaj 2013

Ve čtvrtek 25.4.2013 se v Jindřichově Hradci konala kvalifikace o postup na MČR základních škol v basketbale dívek. Družstvo basketbalistek /M.Reitmajerová 8.C, M.Jariabková 8.C, A.Schallerová 8.C, K.Preisová 7.M,N.Bydžovská 6.C,L.Školníková 6.B, A.Kálesová 6.B, L. Štěchová 6.B, N.Drnková 6.M, K.Lukešová 7.A, D.Rajnochová 7.A, J.Kleinová 6.B/ naší školy se postupně střetlo s týmy /- ZŠ Mladá Boleslav 20:16; ZŠ Holýšov 34:13/.

V prvním utkání naše děvčata příliš nezachytila úvod utkání. Z jejich pohybu na hřišti byl patrný „výlet vlakem“. Soupeř se rychle ujal vedení 8-2. Naše hráčky nebyly vůbec na utkání koncentrované. Po poločasové pauze jakoby ze šatny přišel jiný tým. Basketbalistky začaly bojovat o každý míč, zpřesnili přihrávky a rychlým protiútokem i celoplošným presinkem obrátily nepříznivý vývoj i skóre v utkání. Po závěrečném hvizdu sudích byly šťastné, že utkání otočily ve svůj prospěch a dokázaly zvítězit v poměru 20:16. V druhém utkání podala děvčata diametrálně rozdílný výkon než v úvodním utkání. Hned po úvodním rozskoku pěknými kombinacemi a rychlými protiútoky zcela rozebíraly obranu soupeřek. V utkání hrané na 4 x 6 minut basketbalistky ZŠ Dukelská stále navyšovaly svůj náskok. Hostující tým z Holýšova nakonec deklasovaly poměrem 34:15.

Vítězstvím na tomto turnaji si děvčata vybojovala postup na Mistrovství České republiky ZŠ v basketbale dívek, které se koná v termínu 14.-16.5.2013 v Klatovech. Všem basketbalistkám děkujeme za „parádní reprezentaci“ naší školy.

Výsledky. Mgr. Petr Martínek, Mgr. Lucie Samcová-garant soutěže

Levá část patičky ZŠ Dukelská, ul. Dukelská 166, Strakonice II 386 01 • 383 313 230 • posta@dukelska.strakonice.czRSSProhlášení o přístupnosti • Vytvořil Jan Veselý
Jídlo

Jídelníček

Na nejbližší dobu není naplánováno žádné jídlo!

Na nejbližší dobu není
naplánováno žádné jídlo!

Doln část
Návštěvní kniha

Návštěvní knihy

Vstup do oficiální návštěvní knihy »

Dodržujte prosím pravidla slušného chování!

Vstup do neoficiální návštěvní knihy »

Tuto knihu využijte, pokud se Váš příspěvek netýká školy (chcete si vyměnit zkušenosti s nějakou gamesou, chcete jen tak něco napsat, jestli to funguje... atd.).

E-mail

Pošta

Přihlásit se na školní e-mail

Schránka důvěry

Kvíz

Kvíz

Kvíz je momentálně uzavřen!

E-mail Kvíz Baltík Suplování Návštěvní kniha Stránky tříd