14. srpna 23:22

Alan

Jídlo

Navigace

Odkazy

Bakaláři Microsoft Teams Školní program Plán akcí Harmonogram školního roku
Fénix - školní časopis
Ocenění SCIO

Partneři

Strakonický deník

Puzzle

3, 2, 1.

Návštěvnost

TOPlist

Nedávno jsme spustili nový web ZŠ Dukelská Strakonice. Zjistili jsme, že právě používáte prohlížeč Internet Explorer 6, pro který se nám to ale bohužel nepovedlo dokonale vyladit. Je tedy docela dost možné, že vám některé moderní prvky naší stránky nebudou fungovat. Byli bychom rádi, kdybyste přešel na novější verzi tohoto prohlížeče, abyste mohl náš nový web využít naplno. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vaši další návštěvu v již aktualizovaném prohlížeči.

ZŠ Dukelská Strakonice » Sportovní soutěže » Odznak všestrannosti olympijských vítězů 2012/13

Zařazeno do kategorie Sportovní soutěže • aktualizováno 24. června 2013

Odznak všestrannosti olympijských vítězů 2012/13

Odznak všestrannosti olympijských vítězů 2012/13

V pondělí 13. 5. 2013 se žáci naší školy zúčastnili nové disciplíny mezi sportovními soutěžemi pro žáky základních škol. Odznak Všestrannosti Olympijských Vítězů (OVOV), jak se tato soutěž nazývá, se stal zajímavou novinkou posledních let.

V disciplínách 60 m, 1000 m, trojskok snožmo, hod medicinbalem, série skoků přes švihadlo, kliky a dřepy v průběhu časového úseku 2 minut obsadila naše škola 1. místo a postupuje do kola krajského. V družstvu dívek startovaly P. Černá, M. Černá, M. Jariabková a M. Rajtmajerová, v družstvu chlapců T. Brož, V. Krejčí a P. Šejvl, za jednotlivce pak O. Marienka, M. Fauová a V. Račková, která vybojovala 3. místo ve své kategorii.

Žákům děkuji za reprezentaci a přeji mnoho úspěchů v dalším soutěžení. Mgr. Jan Babka

Levá část patičky ZŠ Dukelská, ul. Dukelská 166, Strakonice II 386 01 • 383 313 230 • posta@dukelska.strakonice.czRSSProhlášení o přístupnosti • Vytvořil Jan Veselý
Jídlo

Jídelníček

Na nejbližší dobu není naplánováno žádné jídlo!

Na nejbližší dobu není
naplánováno žádné jídlo!

Doln část
Návštěvní kniha

Návštěvní knihy

Vstup do oficiální návštěvní knihy »

Dodržujte prosím pravidla slušného chování!

Vstup do neoficiální návštěvní knihy »

Tuto knihu využijte, pokud se Váš příspěvek netýká školy (chcete si vyměnit zkušenosti s nějakou gamesou, chcete jen tak něco napsat, jestli to funguje... atd.).

E-mail

Pošta

Přihlásit se na školní e-mail

Schránka důvěry

Kvíz

Kvíz

Kvíz je momentálně uzavřen!

E-mail Kvíz Baltík Suplování Návštěvní kniha Stránky tříd