14. srpna 23:51

Alan

Jídlo

Navigace

Odkazy

Bakaláři Microsoft Teams Školní program Plán akcí Harmonogram školního roku
Fénix - školní časopis
Ocenění SCIO

Partneři

Strakonický deník

Puzzle

3, 2, 1.

Návštěvnost

TOPlist

Nedávno jsme spustili nový web ZŠ Dukelská Strakonice. Zjistili jsme, že právě používáte prohlížeč Internet Explorer 6, pro který se nám to ale bohužel nepovedlo dokonale vyladit. Je tedy docela dost možné, že vám některé moderní prvky naší stránky nebudou fungovat. Byli bychom rádi, kdybyste přešel na novější verzi tohoto prohlížeče, abyste mohl náš nový web využít naplno. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vaši další návštěvu v již aktualizovaném prohlížeči.

ZŠ Dukelská Strakonice » Sportovní soutěže » Pohár rozhlasu 2012/13

Zařazeno do kategorie Sportovní soutěže • aktualizováno 24. června 2013

Pohár rozhlasu 2012/13

Na stadionu TJ Sokol Blatná proběhla soutěž družstev v lehké atletice Pohár rozhlasu 2013. Ve středu soutěžilo mladší žactvo, děvčata byla na 6. místě a chlapci skolnčili druzí. Ve čtvrtek závodili starší žáci a žákyně a za slunečného počasí jsme byli svědky výborných atletických výkonů i skvělého umístění mezi školami strakonického okresu. Chlapci obsadili druhou příčku a družstvo děvčat zvítězilo a postupuje do krajského kola, které se koná 21.5.2013 v Táboře.

Družstvo reprezentovala tato děvčata: Viktorie Račková, Petra Černá, Michaela Fauová, Eliška Špánová, Simona Hrčková, Michaela Helmová, Eliška Sokolová, Nikola Nejedlá. Za zmínku stojí i zlepšení osobních rekordů u řady našich závodníků. Jindřich Rezek překonal laťku ve výšce 168 cm, Tadeáš Brož skočil pouze o 5 cm méně. Ve skoku dalekém si svůj rekord vylepšil Dominik Soutor skokem dlouhým 516 cm, Petra Černá skočila 453 cm. Všem závodníků patří poděkování za reprezentaci naší školy. Fotogalerie. E. Křivancová

Levá část patičky ZŠ Dukelská, ul. Dukelská 166, Strakonice II 386 01 • 383 313 230 • posta@dukelska.strakonice.czRSSProhlášení o přístupnosti • Vytvořil Jan Veselý
Jídlo

Jídelníček

Na nejbližší dobu není naplánováno žádné jídlo!

Na nejbližší dobu není
naplánováno žádné jídlo!

Doln část
Návštěvní kniha

Návštěvní knihy

Vstup do oficiální návštěvní knihy »

Dodržujte prosím pravidla slušného chování!

Vstup do neoficiální návštěvní knihy »

Tuto knihu využijte, pokud se Váš příspěvek netýká školy (chcete si vyměnit zkušenosti s nějakou gamesou, chcete jen tak něco napsat, jestli to funguje... atd.).

E-mail

Pošta

Přihlásit se na školní e-mail

Schránka důvěry

Kvíz

Kvíz

Kvíz je momentálně uzavřen!

E-mail Kvíz Baltík Suplování Návštěvní kniha Stránky tříd